„THE OCEAN OF NUMBERS“ konkursas

Kovo 22 dieną Klaipėdos „Universa Via“ tarptautinėje mokykloje vyko respublikinis integruotas matematikos, gamtos mokslų ir anglų kalbos konkursas „THE OCEAN OF NUMBERS“. Konkurso metu buvo siekiama paskatinti mokinius kūrybiškai pažvelgti į matematiką, gamtos mokslus, užduotis atliekant lietuvių ir anglų kalbomis bei ugdyti mokinių matematinę kultūrą ir mokslinį kritinį mąstymą, suteikti mokiniams galimybę įvertinti savo gebėjimus. Konkurse mokiniai turėjo galimybę patirti matematinių ir gamtos mokslų tyrimų, atradimų ir komandinio darbo džiaugsmą.
Sveikiname mūsų mokyklos komandą iškovojusią II vietą! Komandą sudarė:
Elzė Pankevičiūtė (5c),
Armandas Frainas (6c),
Augustė Raudytė (7a),
Otilija Varpiotytė (8c).
Mokinius ruošė matematikos mokytojos Rima Kantauskienė ir Snieguolė Stakvilionė

rbt
sdr