Respublikinėje teorinėje-praktinėje mokinių konferencijoje

 Kovo 30 dieną vyko (vienuoliktus metus iš eilės) nuotolinė respublikinė teorinė-praktinė mokinių konferencija  „Vaiko sveika gyvensena šiandien – galimybės ir perspektyvos“. Konferencijos organizatorius – Klaipėdos miesto „Vyturio“ progimnazija. Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis sveika gyvensena, teisingai atsirinkti informaciją virtualioje erdvėje bei išmaniųjų technologijų daromą įtaką organizmui, ugdyti vertybines nuostatas, kurios stiprintų bendruomeniškumą.

Atskirose sekcijoje savo pranešimus pristatė mokiniai iš įvairių Lietuvos mokyklų. Mūsų mokyklos 8b klasės mokinės V. Pargaliauskaitė ir K. Bruožytė skaitė pranešimą „Ar sveikai prausiamės?“. Mergaitėms padėjo pasiruošti chemijos mokytoja Jūratė Delininkaitienė.

6 b klasės mokinys Danielius Platakis skaitė pranešimą „Sveika mityba ir higiena – sveiko gyvenimo būdas“. Dėkojame Danieliaus močiutei gydytojai Vilijai Platakienei, kuri padėjo pasiruošti mokiniui labai informatyviam pranešimui.

5 b klasės mokinys Ignas Dargevičius skaitė pranešimą „Kritinio mąstymo svarba sveikoje gyvensenoje“.  Mokinį paruošė progimnazijos psichologė Gintarė Staponaitė-Dargevičienė,  dėkojame jai už pagalbą ruošiant mokinį inovatyviam pranešimui. 

Dalyvauti konferencijoje 5 ir 6 klasės mokinius paskatino socialinė pedagogė metodininkė Jolanta Bliūdžiuvienė. 

Chemijos ir technologijų mokytoja Jūratė Delininkaitienė ir soc. pedagogė Jolanta Bliūdžiuvienė

Skip to content