Akcija „Padovanok Velykas Ukrainos vaikams“

Laukiant šv. Velykų mūsų bendruomenė įsijungė į prasmingą labdaros organizacijos „Saugus prieglobstis LT“ paskelbtą akciją Velykos batų dėžėje „Padovanok Velykas Ukrainos vaikams“. Dėkojame klasių vadovams, tėveliams, mokiniams, mokyklos bendruomenei, kad esate atviros širdies, nepavargstate daryti gera, mokate dalintis.
Balandžio 4 dieną 115 suruoštų batų dėžučių pradėjo kelionę nuo Klaipėdos „Verdenės “ progimnazijos. Jūsų su meile sudėtos dovanėlės, parašyti vilties žodžiai keliaus pas Donecko bei Charkovo regionų vaikus, jaunuolius.
„Mažuose pasaulio kampeliuose maži žmonės darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą“. ( Rašytoja Vanda Juknaitė). Kartu iki pergalės! Разом до перемоги!
Dorinio ugdymo mokytojai