Projektas „Mokyklos eina“

Mūsų progimnazija aktyviai dalyvauja walk15 ir Sporto rėmimo fondo organizuojamame sveikatingumo ir aktyvumo skatinimo projekte „Mokyklos eina“. Nuo gruodžio mėnesio vyksta du privatūs, tik mūsų mokyklai skirti žingsnių iššūkiai, kurių viename varžosi 5–8 klasių mokiniai, kitame – tėveliai, mokytojai ir visa bendruomenė. O kad žingsniuoti būtų smagiau, organizatoriai įsteigė prizų, kurie buvo įteikti aktyviausiai žingsniuojantiems. Privačiame – 5–8 klasių iššūkyje daugiausiai žingsnių per tris mėnesius (gruodį – vasarį) surinko 8a klasės mokinė Vytautė Kvedaraitė, o bendruomenės iššūkyje – mokyklos psichologė Rima Balkūnė. Jos buvo apdovanotos diplomais ir išmaniosiomis apyrankėmis.  

Mūsų dar laukia antrasis projekto etapas, kuriame bus skaičiuojami žingsniai surinkti per kovą–gegužę, tad laimėtoju dar gal tapti kiekvienas. Kviečiame prisijungti prie iššūkio, laiką leisti aktyviai ir galbūt tapti laimėtoju.
Būkime sveiki ir aktyvūs. 

Progimnazijos psichologė Rima Balkūnė