„Garsas garse-G2“

2023 m. gegužės 18 dieną neformaliojo vaikų švietimo programos „Džambo“ 7a klasės mokinės Lukrecija Petreikytė, Sandra Kairytė, Karina Višinskaitė, 7c klasės mokinės Gabrielė Balsytė, 7d klasės mokinės Živilė Eglinskaitė, Kamilė Noreikaitė, 7e klasės mokinės Emilija Marčiulynaitė ir Ugnė Valančiūtė su muzikos mokytojomis Diana Kačenauskiene ir Vilija Prikockiene dalyvavo netradicinės instrumentinės muzikos festivalyje-konkurse „Garsas garse-G2“ Klaipėdos Vitės progimnazijoje.
Šio festivalio-konkurso tikslas – populiarinti ansamblinį muzikavimą netradiciniais instrumentais, skatinti vaikų ir jaunimo bei jų pedagogų kūrybinę iniciatyvą, saviraišką, sceninę patirtį ir bendradarbiavimą.
Festivalyje-konkurse kūriniai buvo atliekami netradiciniais muzikavimo instrumentais: muzikinėmis lazdomis, kibirais, lazdelėmis, įvairiais perkusiniais instrumentais bei kūno perkusijos judesiais. Festivalio dalyviai atliko po 1–2 laisvai pasirenkamus kūrinius. Pasirodžiusiems kolektyvams buvo skiriamos įvairios nominacijos.
Šiame festivalyje-konkurse mūsų mokyklos merginos pasirodė atlikdamos dvi ritmines kompozicijas kibirais: V. Bareikio „Esu aš vėliava“ ir M. Ronson „Uptown Funk“. Šauniai ir užtikrintai pasirodžiusios merginos laimėjo nuotaikingiausio kolektyvo nominaciją.
Muzikos mokytojos metodininkės Diana Kačenauskienė ir Vilija Prikockienė

Skip to content