Mero taurės sporto žaidynėse I vieta!

Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos atstovai buvo pakviesti į sportiškiausių mokyklų apdovanojimus, kuriuose prizus įteikė miesto meras Arvydas Vaitkus ir Klaipėdos savivaldybės skyriaus vedėja Rasa Rumšienė. Norime pasidžiaugti, jog pirmą kartą „Mero taurės“ apdovanojimuose žengėme ant aukščiausios pakylos. 2022–2023 mokslo metai buvo labai sėkmingi. Džiaugėmės pergalėmis ir prizinėmis vietomis moksleivių rudens ir pavasario kroso varžybose, krepšinio 3×3 ir futbolo turnyruose. 

Mero taurės sporto žaidynėse varžėsi 33 mokyklos ir „Verdenė“ progimnazijų grupėje, surinkusi 49 taškus, užėmė I vietą!Dėkojame visiems dalyvausiems ir prisidėjusiems prie pergalių mokiniams bei kūno kultūros mokytojams!

Visus rezultatus ir mokyklų išsidėstymą rasite čia: https://saviraiskoscentras.lt/mero-taures-zaidynes/

Skip to content