Kalėdinė popietė su terapiniu šunimi Kuršiu

2023 m. gruodžio 21 d. mokyklos biblioteka ir vėl tapo ypatinga bei šventiška vieta, prisotinta šilumos ir džiaugsmo. Čia vyko kalėdinė popietė su terapiniu šunimi Kuršiu ir jo šeimininke Inga. Mokiniai, kurie dalyvavo skaitymo su šunimi užsiėmimuose, buvo nuoširdžiai dėkingi Kuršiui už pagalbą lavinant jų skaitymo įgūdžius. Norėdami padėkoti kiekvienas mokinys paruošė po kalėdinį atviruką, kuris tapo ne tik žodiniu atsidėkojimu, bet ir šiltu, draugišku gestu. Kuršis dėkingas už šiltus žodžius, atnešė saldžių kalėdinių dovanėlių, kuriomis buvo dalinamasi aplink gražų kalėdinį stalą. Akimirkos, praleistos drauge, tik dar labiau sustiprino draugystę, o susitikimai su terapiniu šunimi jau yra tapę labai laukiamais tiek mokinių, tiek mokytojų. Tad su nekantrumu laukiame ateinančių susitikimų 2024 metais.

Specialioji pedagogė Neringa Šiaulienė ir bibliotekos vedėja Larisa Eilenkrig