Švenčiame Lietuvos nepriklausomybę: iššūkis „Nešu vėliavą aplink Lietuvą!“

2024 m. kovo 8 dieną Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos bendruomenė dalyvavo minėjime, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Lietuviška atributika pasipuošę progimnazijos bendruomenės nariai tam tikru laiku rinkosi sporto aikštyne ir su Lietuvos trispalvėmis rankose žingsniavo aplink aikštyną skambančių lietuviškų dainų ritmu.

Kiekviena klasė, apėjusi pačių numatytą ratų aplink aikštyną skaičių, pasirašė protokole, fotografavosi su didele Lietuvos Respublikos trispalve. Buvo suskaičiuoti dalyvavusių iššūkyje nueiti kilometrai ir… Skelbiame džiugią žinią: Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos bendruomenės išsikeltas iššūkis „Nešu vėliavą aplink Lietuvą!“ pavyko! Iššūkio tikslas buvo visiems kartu nueiti 1763,05 km (bendros Lietuvos Respublikos valstybės sienos ilgis). Nuėjome 1796,6 kilometrus! Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos bendruomenės išsikeltame iššūkyje „Nešu vėliavą aplink Lietuvą!“ dalyvavo 1–8 klasių mokiniai, jų tėveliai, mokytojai, administracija, pagalbos mokiniui specialistai, darbuotojai, prisijungė ir sporto bazių valdymo centro darbuotojai.

Minėdama praeitį ir apkabindama dabartį, mokykla ne tik pagerbia savo istoriją, bet ir ugdo jaunosios kartos pasididžiavimo bei vienybės jausmą, užtikrindama, kad nepriklausomybės liepsna ir toliau šviestų visų lietuvių širdyse. Dėkojame renginio organizatoriams ir visiems dalyvavusiems iššūkyje! Didžiuokimės Lietuva, mūsų laisva, nepriklausoma, nepaprastai brangia Tėvyne!

Teksto autorės 8b klasės mokinės Radvilė Lukoševičiūtė ir Radvilė Šilkūnaitė,

nuotraukų montažas 5b klasės mokinio Motiejaus Kurmiaus.

Skip to content