Respublikinė matematikos viktorina „Skaičių mūšis“

Balandžio 25 dieną „Verdenės“ progimnazijoje vyko  jaunųjų matematikų (5 klasių) respublikinė matematikos viktorina „Skaičių mūšis“. Renginyje dalyvavo net 16  komandų iš įvairių miesto ir rajono mokyklų. Jaunieji matematikai, dirbdami komandoje, sprendė matematinius uždavinius, susipažino su kitų mokyklų bendraamžiais, dalyvavo  uždavinių sprendimų aptarime.
Renginio tikslas –skatinti mokinių domėjimąsi matematika, ugdyti jų kūrybiškumą, matematinę kultūrą ir mąstyseną, suteikti mokiniams galimybę įvertinti savo gebėjimus bei  skatinti bendrauti su kitų mokyklų bendraamžiais.

Sveikiname nugalėtojus!
I vieta – Klaipėdos „Versmės“ progimnazija;
II vieta – Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija;
III vieta – Gargždų „Kranto“ progimnazija.

Matematikos mokytoja Snieguolė Stakvilionė

Skip to content