Respublikinis konkursas „FUTURIST-2024“

Gegužės 6 dieną mūsų mokyklos mokiniai: Ąžuolas Juška, Martynas Paulauskas, Bernardas Valančius, Mirėja Valytė, Rapolas Šimkaitis dalyvavo Klaipėdos Licėjuje respublikiniame jaunųjų programuotojų konkurse „Futurist-2024“.
Įgijome patirties programuojant, kritiškai ir logiškai mąstyti priimant reikalingus sprendimus. Uždaviniams spręsti laiko turėjome 1,5 valandos. Suvažiavo net 53 moksleiviai iš 14 skirtingų visos Lietuvos mokyklų. Dalyvavome net dviejuose seminaruose: „3D modeliavimas paprastai“. Pranešimą skaitė KTU lektorius Lukas Paulauskas ir „Ką gali robotinės rankos – funkcijos ir pritaikymai“. Pranešimą skaitė KU Informatikos ir Statistikos katedros lektorius Žydrūnas Lukošius.
Sužinojome daug įdomios teorijos ir galėjome atlikti praktinių užduočių.
Martynas Paulauskas jaunųjų programuotojų konkurse laimėjo garbingą III vietą. Mokinys buvo apdovanotas diplomu bei prizais.

Mokinius konkursui ruošė ir straipsnelį rašė IT mokytoja Birutė Rimkuvienė

Skip to content