Verdenė – tai šaltinis

Verdenė – tai šaltinis.
Srove galinga veržias iš gelmės.
Jis – žemės džiaugsmas pirmutinis
Pagirdyt visad trokštančius galės.

Mes iš šaltinio geriame kasdien
Žinių, gerumo kupinus gurkšnius.
Kiek jo betrokštume, begertume, vis vien,
Tekės į delnus didelius, mažus.

                 Gegužės 14 dieną progimnazijos salėje susirinkę tėveliai galėjo susipažinti, ko gi mes šiemet pasisėmėm iš to šaltinio… Visus mokslo metus mūsų progimnazijos mokiniai daug dirbo ir daug ko išmoko, dalyvavo mokyklos, miesto renginiuose, koncertavo, rungtyniavo, ruošėsi šimtmetį mininčiai Lietuvos dainų ir šokių šventei „Kad giria žaliuotų“.

                 Gražų, saulėtą gegužės vakarą susirinkusiems žiūrovams dainavo, šoko, grojo: šokių studija „Smiltė“, jaunučių pop choras „Garsų paletė“ ir įvairių instrumentų grupė „Džambo“. Mokinius mokė muzikos mokytojos Diana Kačenauskienė ir Vilija Prikockienė, neformaliojo vaikų švietimo mokytoja Indrė Petrulytė.

                 Mokyklos fojė tėveliai galėjo pamatyti ir mokinių darbų parodas, kurias surengė technologijų mokytojai Gražvyda Gricienė ir Tomas Kašinskas bei keramikos mokytojas Raimondas Prikockis.

                 Koncertą vedė 6 L klasės mokinė Lėja Rimiškytė ir 7 b klasės mokinys Danielius Platakis.

Muzikos mokytojos metodininkės Diana Kačenauskienė ir Vilija Prikockienė

Skip to content