Mokinių informacinių technologijų konferencija MIK–17

Kiekvienais metais vyksta turiningas IT respublikinis renginys MIK. Šiais 2024 metais gegužės 24 dieną Klaipėdos universiteto miestelyje Herkaus Manto g. 84, AULA MAGNA STUDLENDAS salėje net 27 pranešimai iš įvairių respublikos mokyklų, kuriais mokiniai dalinosi savo patirtimi, supažindino su naujovėmis, įdomiomis IT veiklomis. Dalyviai – 1–12 klasių mokiniai. Turint mėgstamą veiklą sunku skirstyti vietas, todėl nugalėtojais tapo visi ir buvo apdovanoti raštais ir atminimo dovanėlėmis.
Iš mūsų mokyklos dalyvavo šeštos klasės mokiniai Mirėja Valytė ir Martynas Paulauskas. Mirėja Valytė skaitė pranešimą ir pristatė savo kūrybą tema: „Animacija su programa Pivot Animator“. Martynas Paulauskas mėgsta kurti filmus, įvairius siužetus, todėl dalyvius supažindino su savo darbais ir pranešimu „Kuriu filmus ir dar daugiau su programa Blender“.

Informatikos mokytoja Birutė Rimkuvienė

Skip to content