„Knygos ženklai“

Birželio 13 d. Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje įvyko įdomi ir edukatyvi veikla – edukacija „Knygos ženklai“. Renginys sulaukė mokinių susidomėjimo, norinčių gilinti savo žinias apie knygų istoriją ir jų ženklų reikšmes. Edukacijos „Knygos ženklai“ tikslas buvo supažindinti dalyvius su knygų istorija, jų ženklų reikšmėmis bei simbolika. Bibliotekos darbuotojai siekė ne tik pateikti teorines žinias, bet ir skatinti praktiškai pažinti ir tyrinėti knygų pasaulį. Mokiniai galėjo patys išbandyti įvairių ženklų kūrimą ir dekoravimą. Tai buvo puiki proga ne tik sužinoti apie knygų ženklus, bet ir patiems juos sukurti. Edukacija „Knygos ženklai“ buvo puiki galimybė ne tik praturtinti savo žinias, bet ir maloniai praleisti laiką bibliotekoje atrandant knygų pasaulio paslaptis.

Edukaciją organizavo bibliotekininkė Larisa Eilenkrig, specialioji pedagogė Ineta Klungevičienė ir mokytojo padėjėja Laura Pilibaitė.