STEAM laboratorijoje
Gegužės 4 dieną 5L klasės mokiniai dalyvavo dviejose pamokose kitoje erdvėje – KU STEAM laboratorijoje. Netradicinių pamokų metu mokiniai tyrė gyvybės formas vandenyje bei žmogaus ir varlės kraują. Stebėdami vandens mėginius pro mikroskopą, mokiniai stebėjo, skaičiavo bei piešė zooplanktono organizmus. Pamatyti šiuos organizmus gyvus bei pro mikroskopą suteikė įspūdį bei daug džiaugsmo.
Tirdami žmogaus ir varlės mėginius, mokiniai ieškojo šių stuburinių gyvūnų kraujo sandaros panašumų bei skirtumų, taip pat prisiminė, kaip, kur reikia užčiuopti ir apskaičiuoti širdies pulsą. Mokinius į edukacinį užsiėmimą lydėjo biologijos mokytoja I. Sabaliauskienė.
