Antrokų Mero taurės plaukimo varžybos
Gegužės 12 dieną vyko Klaipėdos miesto antrų klasių mokinių plaukimo varžybos, kuriose puikiai pasirodė „Verdenės“ progimnazijos mokiniai. Mokyklai atstovavo dvi antrokų komandos, kurios demonstravo ryžtą, vikrumą ir puikią komandinę dvasią.
Pirmoji komanda – Augustė Beinoriūtė (2c kl.), Kaja Šalnytė (2a kl.), Jūras Virkutis (2b kl.), Aldas Shef (2b kl.), Dilanas Milieška (2a kl.), Edvardas Bagočius (2L kl.), Karolis Banevičius (2L kl.) ir Aleksandr Malinauskas (2a kl.) – pasirodė nepriekaištingai ir iškovojo pirmąją vietą. Nugalėtojai buvo apdovanoti Mero taure.
Antroji komanda – Žiedė Guokaitė (2c kl.), Majus Jankauskas (2b kl.), Nora Dajoraitė (2b kl.), Gabrielė Mervilė Čepaitė (2b kl.), Alisa Kuodis (2a kl.), Adomas Klemunksas (2a kl.), Adas Kazanevičius (2b kl.) ir Cezaris Bimkus (2a kl.) – varžybose demonstravo puikius plaukimo įgūdžius ir buvo apdovanoti dalyvio medaliais.
Didžiuojamės mūsų jaunaisiais sportininkais, jų atkaklumu, drąsa ir puikiais pasiekimais. Sveikiname mokinius!
Pradinio ugdymo mokytoja Lijana Milieškė


