Kuriame pasaulį kartu

Balandžio 28 dieną 4 L klasės mokiniai Saulėja Mačiulskytė ir Faustas Toleikis dalyvavo miesto bendrojo ugdymo mokyklų 1–4 klasių mokinių konferencijoje „Kuriame pasaulį kartu“, kuri vyko Sendvario progimnazijoje.
Mokiniai pristatė pranešimą „Mažieji tvarios ateities kūrėjai: darbeliai iš antrinių žaliavų“. Jo metu mokiniai papasakojo apie kūrybinius darbelius, pagamintus iš perdirbamų medžiagų ir pabrėžė, kaip svarbu saugoti aplinką bei atsakingai vartoti.
Dalyvavimas konferencijoje mokiniams suteikė galimybę pasidalinti savo idėjomis, išgirsti kitų mokyklų pristatymus, pasisemti naujų įkvėpimų.
Pradinio ugdymo mokytoja Sadutė Drungilienė