Mūsų mokiniai – tarp geriausiųjų „Knygų ekspertų kovose“

Balandžio 23 dieną Klaipėdos „Kultūros fabrike“ vyko jubiliejinis, dešimtasis knygų mylėtojų festivalis-konkursas „Knygų ekspertų kovos“. Į renginį susirinko 26 komandos iš Klaipėdos miesto ir regiono mokyklų – daugiau nei šimtas jaunųjų skaitytojų, pasirengusių ne tik atsakinėti į klausimus, bet ir diskutuoti, kurti bei analizuoti literatūrą.
Mūsų mokyklos mokiniai šiame renginyje pasirodė itin sėkmingai.
II vieta – komanda „Žvaigždutės“ (6l klasė)
Agota Tiškutė, Amelija Avyžiūtė, Kamilė Sugintaitė ir Lėja Potockytė iškovojo garbingą II vietą. Komandą konkursui parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Inga Barkauskienė.
Knygų skaitymo ambasadorių nominacija – komanda „Kūbas“ (5l klasė)
Kajus Šiuša, Ūla Simpukaitė, Benediktas Valius ir Augustas Pudžemys pelnė Knygų skaitymo ambasadorių nominaciją. Komandą konkursui ruošė mokytoja metodininkė Inga Barkauskienė.
Knygų skaitymo ambasadorių nominacija – komanda „Skaitytojų brolija“ (7l klasė)
Šia nominacija įvertinta ir 7-okų komanda „Skaitytojų brolija“: Edvinas Srėbalius, Lukas Semionov, Orestas Pakalniškis ir Erikas Pudžemys. Komandą konkursui parengė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Donata Tiškuvienė.
Festivalis-konkursas dar kartą parodė, kad skaitymas gali būti įtraukiantis, kūrybiškas ir skatinantis kritinį mąstymą. Mokiniai ne tik gilinosi į perskaitytas knygas, bet ir dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse, debatų veiklose, diskutavo apie literatūrą bei dalijosi savo įžvalgomis.
Didžiuojamės mūsų mokinių pasiekimais ir jų nuoširdžiu įsitraukimu į skaitymo kultūros puoselėjimą. Linkime, kad literatūra ir toliau įkvėptų naujiems atradimams.
Straipsnį parengė mokytoja Inga Barkauskienė

20260423_161631
20260424_131121
20260423_145937
20260424_090932
20260423_161021
20260423_161631 20260424_131121 20260423_145937 20260424_090932 20260423_161021