Pirmų klasių mokinių estafečių varžybos “Linksmosios estafetės”
Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos stadione gegužės 29 dieną vyko smagios pirmokų estafečių varžybos “Linksmosios estafetės”. Jose dalyvavo mokinių komandos iš kiekvienos klasės. Dalyviai išbandė savo jėgas net šešiose skirtingose rungtyse.
Varžybų metu netrūko gerų emocijų, juoko, draugų palaikymo ir draugiško sportinio azarto. Mokiniai demonstravo greitumą, vikrumą bei komandinį darbą.
Dėkojame visiems dalyviams bei juos aktyviai palaikiusiems sirgaliams už gerą nuotaiką ir puikiai praleistą laiką!
Pirmokų mokytojos Irena, Irutė, Laura, Rovena

