„Skambėk, vasarėle!“

NVŠ būrelių vaikai mokslo metus užbaigė linksma ir šilta švente „Skambėk, vasarėle!“. Į salę susirinko mokiniai, tėveliai, mokytojai ir visi, kurie norėjo kartu pasidžiaugti vaikų pasiekimais. Renginį vedė šauniosios Lėja Rimiškytė (8L) ir Vytė Statkutė (7L), kurios nuo pirmų minučių užkūrė tikrą vasaros nuotaiką. Jos vedė koncertą su šypsenomis, juoku ir gera energija – kalbino vaikus ir tėvelius, o šie drąsiai ir linksmai atsakinėjo į jų klausimus.
Šventę pradėjo pop choras „Garsų paletė“ su daina „Vasara“, o trečiokės mergaitės varpeliais atliko švelnią „Melodiją“. Vėliau skambėjo dainos apie vaikystės stebuklus, draugystę ir Lietuvą – „Tai stebuklai“, „Nupiešiu Lietuvą“, „Svarbiausi žodžiai“.
Žiūrovai išgirdo ir lietuvių liaudies dainą „Ant kalno gluosnys“, o nuotaiką pakėlė žaismingoji „Pelė panelė“. Scenoje netrūko ir rimtesnių akimirkų – skambėjo Jurgos arija iš miuziklo „Velnio nuotaka“, Rihanos daina „Stay“. Trečiokės taip pat pademonstravo ritmą grodamos muzikiniais vamzdžiais „Ritmo Sabroso“.
Finale jungtinis choras padainavo „Bičiulių himną“ – dainą apie draugystę ir bendrystę, kuri gražiai užbaigė visą koncertą. Vedėjos padėkojo atlikėjams, mokytojams ir žiūrovams, o visiems palinkėjo saulėtos, šiltos ir nuotykių kupinos vasaros.
Mokyklos fojė veikė ir vaikų darbų paroda, kurią parengė mokytojai Gražvyda Gricienė ir Raimondas Prikockis. Tėveliai galėjo apžiūrėti mokinių kūrybą ir pasidžiaugti jų pastangomis.
„Skambėk, vasarėle!“ dar kartą įrodė, kad muzika sujungia, įkvepia ir leidžia kartu pasitikti vasarą su šypsena.

Koncertą rengė ir vaikus ruošė mokytojai – Banga Gabriolaitė, Diana Kačenauskienė ir Matas Stirbys

20260527_174951 Large
20260527_174435 Large
20260527_122035 Large
20260528_211719 (1) Large
20260527_174951 Large 20260527_174435 Large 20260527_122035 Large 20260528_211719 (1) Large