„Laukinio kviečio kelias – į sveiką gyvenseną“

Birželio 4 d. Verdenės progimnazijoje vyko Klaipėdos miesto mokyklų mokinių edukacinis užsiėmimas „Laukinio kviečio kelias – į sveiką gyvenseną“. Užsiėmimo metu vaikai kalbėjosi apie sveiką mitybą ir  eksperimentavo, kaip įprastus saldumynus galima padaryti draugiškesniais mūsų sveikatai. … Skaityti toliau