„Verdenės“ progimnazijos futbolininkai – Lietuvos mokyklų žaidynių futbolo 5X5 čempionai

Kovo 2 dieną Klaipėdoje finišavo 2019–2020 m. Lietuvos mokyklų futbolo 5X5 žaidynės, kurių finaliniame etape dalyvavo Vilniaus Fabijoniškių mokykla, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija, Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazija ir Klaipėdos „Verdenės“ progimnazijos komandos. „Verdenės“ progimnazijos komanda įveikė visus varžovus ir iškovojo čempionų titulą. Čempionas tapo: Ignas Ališauskas, Arnas Kurakinas, Emilijus Jermolajev, Eimantas Radžvilas, Kasparas Malinauskas, Jorintas Komovas, Povilas Šalčius, Nojus Mėčionis, Evaldas Skersys, Laurynas Žabinskis, Gabrielius Lekstutis, Ignas Pavlovas. Komandai vadovavo fizinio ugdymo mokytojas Marius Komovas. Sveikiname Lietuvos čempionus ir linkime tolimesnės sėkmės!
Plačiau skaitykite spaudoje:
Nuoroda

Skip to content