Mokinių sveikatos duomenų analizės, tyrimai

Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų duomenų analizė 2023 m.
Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų duomenų analizė 2022 m.
Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų duomenų analizė 2021 m.
Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų duomenų analizė 2020 m.
Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų duomenų analizė 2019 m.
Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų duomenų analizė 2018 m.
Klaipėdos “Verdenės” progimnazijos mokinių profilaktinių sveikatos patikrinimų duomenų analizė 2017 m.
Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklinio amžiaus vaikų gyvensenos tyrimo analizė