Skaitovų konkursas „Skruzdėliukas Nežiniukas“

Pandemija ir jos pasekmė – nuotolinis mokymas(is -) pavasarį gerokai pakoregavo mokinių saviraiškos galimybes. Daugelis konkursų buvo atšaukta ar nukelta. Tačiau troškimo išmėginti savo jėgas, pademonstruoti savo talentus nenumalšino.

Gegužės mėnesį mūsų progimnazijos 1c klasės mokinė Vytė Statkutė atsiliepė į kvietimą dalyvauti tarptautiniame skaitovų konkurse „Skruzdėliukas Nežiniukas“. Konkursą organizavo „Flinto“ leidykla ir knygos autorė Rasa Dmuchovskienė. Konkurso dalyviai turėjo pasirinkti ištrauką iš knygelės „Skruzdėliukas Nežiniukas“, išraiškingai ją perskaityti. Organizatoriai vertino dalyvių atsiųstus vaizdo įrašus. Vytė ne tik išraiškingai persakė pasirinktą ištrauką, bet ir pavaizdavo pasakos vyksmą pačios pasigamintomis popierinėmis veikėjų figūromis. Už išraiškingą pasakojimą Vytė buvo apdovanota specialiuoju prizu – kvietimu atvykti į „Flinto“ leidyklą.

Skip to content