Konkursas „Sąžiningumo pamokos“

Mūsų mokykos 5–8 klasių mokiniai kartu su informacinių technologijų mokytoja Birute Rimkuviene dalyvavo respublikiniame konkurse „Sąžiningumo pamokos“ Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti, kurį organizavo Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Imuniteto valdyba.
Duoti ar imti kyšį yra nusikaltimas – tai žino daugelis. Mokiniai savo darbeliuose stengėsi atskleisti idėjos, minties aktualumą, problemos svarbumą. Kūrėme įvairias kriminalines, pamokančias istorijas. Mokinių kūrybiškumas, interpretacijos moralas pavaizduotas savo sukurtose pasakose, taikliai parinkti pasakų veikėjai tinkantys paskirtiems vaidmenims. Buvo mokinių, kurie surado savyje poeto gebėjimus, kūrė eilėraščius, keliamas korupcijos grėsmes pavaizdavo komiksuose.

  • Vytautė Jurevičiūtė 5 klasė
Skip to content