Nuotoliniai užsiėmimai bibliotekoje

Nors daugelis 3b klasės mokinių jau skaito Hario Poterio knygas, prisiminti pasakas buvo labai smagu. Dalyvavome Klaipėdos Pempininkų bibliotekos Vaikų centro „Gerviukas“ organizuotame protų mūšyje „Paklaidžiokim po pasakas”.

Ne mažiau įdomus mokiniams buvo ir virtualus pasivaikščiojimas po biblioteką  „Virtuali kelionė į Klaipėdos praeitį”. Mokiniai ne tik virtualiai pasivaikščiojo po Imanuelio Kanto viešąją biblioteką, bet ir susipažino su bibliotekoje gyvenančiomis Lego legendomis, išklausė smagių ir bauginančių praeities istorijų, atliko įdomiais užduotis bei turėjo galimybę užduoti nepatogius klausimus paslaptingai būtybei – Raganai.

Šie virtualūs užsiėmimai bibliotekose suteikė mokiniams labai daug teigiamų emocijų, sužadino norą skaityti ir paskatino dar labiau pamilti knygų pasaulį.

Mokytoja Dovilė Kairė

Skip to content