Tarpmokyklinė 4 klasių mokinių matematikos olimpiada

Lapkričio 16–18 dienomis mūsų progimnazijoje vyko 4 klasių mokinių matematikos olimpiada, kurioje dalyvavo ir  mokyklos-darželio „Varpelis“ ketvirtokai. Olimpiada vyko dviem turais. Visos užduotys buvo pateiktos Kahoot vaizdo žaidimų platformoje. Kiekvienai užduočiai atlikti mokiniai turėjo po 2 minutes. Kahoot žaidimai mokiniams nėra naujiena. Naudotis IT technologijomis ketvirtokai išmoko dar pernai, nuotolinio mokymosi metu. Abiejuose olimpiados turuose mokiniai užduotis sprendė naudodamiesi kompiuteriais, užduotis matydami išmaniojoje lentoje. Pirmame ture dalyvavo 22 mokiniai, jiems buvo pateikta 10 užduočių. Į 2 turą pateko 12 geriausiųjų, kurie sprendė jau 15 užduočių. Kahoot žaidimas pats išaiškina laimėtojus. Svarbiausia ne greitis, bet sprendimų tikslumas. Matematikos olimpiados

I vietos nugalėtojai:

Bernardas Valančius,„Verdenės“ progimnazija, 4a klasė, mokytoja Diana Čužienė,

Paulina Girdžiūnaitė, mokykla-darželis „Varpelis“, 4 klasė, mokytoja Aušra Kavolienė.

II vietos laimėtojai:

Gustas Budrys, „Verdenės“ progimnazija, 4e klasė, mokytoja Irutė Skališienė,

Rapolas Šimkaitis,„Verdenės“ progimnazija, 4d klasė, mokytoja Sadutė Drungilienė,

Jokūbas Vertinskas, „Verdenės“ progimnazija, 4d klasė, mokytoja Sadutė Drungilienė.

III vietos laimėtojas:

Mykolas Vaineikis, mokykla-darželis „Varpelis“, 4 klasė, mokytoja Aušra Kavolienė.

Olimpiados dalyviai ne tik sprendė sudėtingus uždavinius, bet ir įdomiai  praleido laiką, patyrė daug gerų emocijų. Mokiniai buvo apdovanoti padėkos raštais, o nugalėtojai – medaliais ir atminimo dovanėlėmis.

Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė Sadutė Drungilienė