Klaipėdos miesto progimnazijų diktanto konkursas „Rašau be klaidų 2022“

Vasario 23 dieną vyko Klaipėdos miesto progimnazijų 5–6 klasių mokinių diktanto konkursas  „RAŠAU BE KLAIDŲ 2022“. Konkurso  tikslas – formuoti mokinių moralines nuostatas, pilietinę atsakomybę ir siekį kalbėti bei rašyti taisyklinga lietuvių kalba. Tai dar vienas gražus renginys, puoselėjantis  gabiųjų mokinių raštingumo įgūdžius, didinantis mokymosi motyvaciją ir ugdantis tautinio tapatumo suvokimą, sudarantis mokiniams sąlygas pritaikyti lietuvių kalbos žinias ir taisyklingos rašybos įgūdžius bei išbandyti save.

5 klasių grupėje mūsų mokyklai atstovavo 5b klasės mokinė Amelija Mackelaitė.  Mokinę ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Barkauskienė. Dėkojame Amelijai už drąsą išbandyti savo jėgas bei norą puoselėti gimtąją kalbą.

6 klasių grupėje dalyvavo 6b klasės mokinė Radvilė Lukoševičiūtė. Mokinę ruošė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Donata Tiškuvienė. Galime pasidžiaugti  puikiais mokinės raštingumo rezultatais. Radvilė Lukoševičiūtė Klaipėdos miesto konkurse užėmė I vietą.

Džiaugiamės ir sveikiname laimėtoją!