Knygų ekspertės

2022 m. gegužės 9 d. Klaipėdos licėjuje vyko Klaipėdos apskrities bendrojo ugdymo mokyklų 5–10 klasių mokinių konkursas „Knygų ekspertų kovos“. Mūsų mokyklai 7-8 klasių konkurse atstovavo penkios šaunios 8c klasės mokinės – Ugnė Jurevičiūtė, Liucija Gudžiūnaitė, Neringa Radajevaitė, Gabija Jasinskaitė ir Emilija Petrikauskaitė, subūrusios komandą „Pinčiuko dukros“: Ruošiantis konkursui merginoms teko atidžiai perskaityti tris knygas: I. Zarambaitės „Juodavandeniai“, V. V. Landsbergio „Žalčių karalienė“ ir R. Unos „Atjunk“. Knygų ekspertų kovose dalyvavo penkios komandos, kurioms teko atlikti įvairias užduotis: žaibiškai atsakyti į „BLIC turnyro“ klausimus, atpažinti daiktus, pabirusius iš knygos, kūrybiškai apipavidalinti picos dėžę, sukurti paslaptingą veikėjo paveikslą bei įveikti varžovų sukurtą užduotį. Tačiau labiausiai merginos džiaugiasi turėjusios galimybę pasikalbėti su pačiu rašytoju Vytautui V. Landsbergiu! Mes be galo džiaugiamės galėdami pranešti, jog mūsų mokyklos atstovės jau antrus metus iš eilės iškovojo „Knygų ekspertų“ vardą. Su komandos pasiekimais taip pat sveikiname ir lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Laimą Tičkuvienę!

Skip to content