Klaipėdos regiono ugdymo įstaigų 5–8 klasių moksleivių konferencija„ŠV. JONAS PAULIUS II – GYVYBĖS EVANGELIJOS SKLEIDĖJAS PASAULYJE IR LIETUVOJE“

2023 m. balandžio 27 d. Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija įgyvendindama krikščioniškųjų vertybių bei gyvybės kultūros ugdymo sklaidą bendradarbiaujant su Klaipėdos miesto Šeimos centru organizavo  moksleivių konferenciją „Šv. Jonas Paulius II – Gyvybės Evangelijos skleidėjas pasaulyje ir Lietuvoje“. Šios konferencijos tikslas paminėti šv. Jono Pauliaus II vizito Lietuvoje 30-tąsias metines,  skatinti gyvybės kultūros puoselėjimą jaunimo tarpe.  

Džiaugiamės, kad tarp dalyvių pranešimus pristatė ir mūsų progimnazijos mokiniai. 6b klasės mokinio Danieliaus Platakio pranešimas „Gyvybės ekologija: šiandienos iššūkiai įvairių rūšių gyvybės apsaugai“ (mokytoja Aurelija Žitkuvienė). Iš pranešimo: „Popiežius Jonas Paulius II metė iššūkį kiekvienam atpažinti, kad ekologinė krizė įsišaknijusi į daug gilesnę problemą, būtent neteisingą supratimą, ką reiškia būti žmogumi“. 8c klasės mokinės Emilijos Marcinkutės pranešimas „Pagarba senatvei“ (mokytoja Edita Raubaitė). Iš pranešimo: „Šv. Jonas Paulius II laiške pagyvenusiems žmonėms rašė, kad „Gerbti pagyvenusius žmones reiškia atlikti jiems trigubą pareigą: priimti jų buvimą, padėti jiems ir vertinti jų privalumus“.

Šį sekmadienį minėdami Pasaulinę gyvybės dieną padėkokime Kūrėjui už pačią brangiausią mums padovanotą dovaną – GYVYBĘ.

Tikybos mokytojos Aurelija Žitkuvienė ir Edita Raubaitė.

Skip to content