Dalykinė savaitė

Gegužės 8–11 dienomis pirmokai dalyvavo dalykinės savaitės veiklose
Pirmadienis buvo lietuvių kalbos diena. Tą dieną visi pirmokėliai dalyvavo dailaus rašto konkurse. Kiekvienoje klasėje buvo išrinktas dailiausiai rašantis pirmokas(-ė). Konkurso nugalėtojais tapo šie mokiniai:

Goda Baltrušaitytė – 1a klasėje;
Augustinas Barasa – 1b klasėje;
Armanda Juočionytė – 1c klasėje;
Nojus Latakas – 1d klasėje;
Agnietė Ketvirtytė – 1L klasėje.

Antradienis – pasaulio pažinimo diena. Mokiniai turėjo atlikti pateiktas užduotis, pavadintas „Gamtos turtų medžioklė“. Šią užduotį atliko už mokyklos ribų, nes reikėjo rasti voratinklį, drevę, vabaliuką ir dar daug kitų gamtos turtų.

Trečiadienis – matematikos diena. Tą dieną mokyklos antro aukšto koridoriuje vyko „Perskaitytų knygų mugė“. Mokiniai pardavinėjo perskaitytas knygeles, o už gautus pinigus pirko kitas. Mugė truko tik valandą, nes visos knygos buvo išpirktos.

Ketvirtadienis – dailės diena. Pirmokėliai koridoriuje, pasitiesę tapetinį popierių, piešė spalvingas pavasario gėles. Savo kūrinius pavadino „Gėlių pieva“.
Visos veiklos mokiniams labai patiko, džiaugėsi atliktais darbais, praturtėjo naujomis žiniomis.

Dalykinės savaitės veiklas organizavo pirmų klasių mokytojos: Sadutė Drungilienė, Dovilė Kairė, Diana Čužienė, Kristina Lesčiauskaitė, Lijana Milieškė.

1L klasės mokytoja Sadutė Drungilienė