Integruota lietuvių kalbos ir istorijos viktorina Klaipėdos miesto 5 klasių mokiniams „Laisvės švyturys“

Kovo 15 dieną Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazijoje vyko integruota lietuvių kalbos ir istorijos viktorina Klaipėdos miesto 5 klasių mokiniams „Laisvės švyturys”, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, Kovo 11-ajai, paminėti. Viktorinoje dalyvavo įvairių Klaipėdos mokyklų 5 klasių mokiniai. Iš viso dėl geriausių Kovo 11-osios žinovų titulo varžėsi 9 komandos. Integruotoje viktorinoje dalyviai pasitikrino istorines, kalbines žinias, loginį mąstymą ir bendradarbiavimo įgūdžius. 

I-ąją vietą laimėjo mūsų Verdeniečių komanda „Laisvės šaukliai“:

Barbora Liutkutė, 5L kl.

Vytė Statkutė, 5L kl.

Elena Mončiūtė, 5L kl.

Jonas Aleknavičius, 5L kl.

Mantas Šuipys, 5L kl.

Sveikiname laimėtojus ir ruošusius mokytojus – lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją Donatą Tiškuvienę ir istorijos mokytoją  Auksę Norvaišienę!

Skip to content