Dalyvavimas respublikinėje 8–12 klasių mokinių tiriamosios-praktinės gamtos mokslų konferencijoje „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“

Šių metų kovo 20 d. vyko tradicinė kasmetinė respublikinėje 8–12 klasių mokinių tiriamojipraktinė gamtos mokslų konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“. Konferenciją organizavo Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija. Šioje konferencijoje susirinko gausus dalyvių būrys iš visos Lietuvos mokyklų, buvo skaityti 82 pranešimai.

Konferencijos tikslas – skatinti mokinius domėtis gyvąja ir negyvąja gamta per patyrimą. Kiekvienoje iš 5 grupių buvo pristatyta po 15 pranešimų įvairiausiomis gamtos tyrimų temomis.

Mūsų mokyklos aštuntokai konferencijai ruoštis pradėjo jau nuo metų pradžios, dalyvavo ilgalaikiame chemijos-technologijų projekte „Jaunasis tyrėjas“. Mokykliniame projekte dalyvaujantys mokiniai atliko įvairius tyrimus, sukauptą medžiagą analizavo, apibendrino. Įdomiausią  pranešimą atrinkome respublikinei konferencijai. 8e klasės mokinių Mėtos Kupreščenkaitės ir Ugnės Valančiūtės darbo tyrimo objektas buvo „Pigmentai maisto produktuose.
Antocianų tyrimas“.  

„Geriausias būdas išlaikyti draugystę – dalytis mintimis apie savo darbus. Žmones labiausiai suartina veikla.“ Johanas Volfgangas Gėtė

Chemijos mokytoja Jūratė Delininkaitienė