Emocinio mikroklimato gerinimui skirti mokymai

Vasario 17 d. organizuotas seminaras progimnazijos bendruomenei „Pozityvių santykių kultūra, pozityvios komunikacijos įtaka ugdymosi rezultatams. Efektyvus bendravimas ir motyvacija“. Seminarą vedė lektorius Vygandas Pikčiūnas. Progimnazijos darbuotojai, mokinių tėvai susipažino su teisingos mąstysenos ypatumais, aptarė netinkamo mąstymo pavyzdžius, kurie sukelia įtampą, stresą, konfliktus, sužinojo, kaip pasirengti dienai, kad būtume puikios nuotaikos, kupini energijos, kaip elgtis patyrus stresinę būseną ir pyktį, kaip darbo ar mokymosi metu išlikti darbingam, žvaliam, puikios nuotaikos, kaip pažinti ir harmonizuoti savo emocijas, išlaikyti pusiausvyrą tarp pagrindinių gyvenimo sričių, kokią įtaką daro pozityvus bendravimas su vaikais jų ugdymosi rezultatams. Seminaro dalyviai išbandė keletą pozityvaus mąstymo, geros energijos, nusiteikimo pratimų.

Skip to content