Geografijos olimpiada „Mano gaublys“ 2020

Kovo 4 dieną progimnazijoje vyko 6–8 klasių IX olimpiada „Mano gaublys“. Olimpiadą organizavo Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA). Olimpiados tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi geografija ir jos populiarinimą pagrindinėje ir vidurinėje bendrojo ugdymo mokyklose. Užduotis parengė Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA). Užduotys pateiktos PowerPoint formatu. Olimpiadą progimnazijoje organizavo geografijos mokytoja, LGMA narė, G. Bielskienė. Geriausiai užduotis atlikę mokiniai apdovanoti LGMA padėkos raštais. Geriausiai užduotis atliko:

6 klasė

I vieta
Liucija Gudžiūnaitė, 6 c klasė
Gerda Tėvelytė, 6 c klasė

II vieta
Ema Kuodytė, 6 a klasė
Vesta Pinikaitė, 6 c klasė
Emilija Rudytė, 6 d klasė
Ieva Marija Raudytė, 6 d klasė

III vieta
Amelija Brazdeikytė, 6d klasė
Jorintas Komovas, 6c klasė
Ugnė Jūrevičiūtė, 6c klasė
Povilas Šalčius, 6c klasė
Neringa Radajevaitė, 6c klasė

7 klasė

I vieta
Arnoldas Grimalis, 7 a klasė
Deimantė Pociūtė, 7 d klasė
Elina Prialgauskaitė, 7 d klasė

II vieta
Rapolas Žygus, 7 a klasė
Jonas Martynas Šerkšnys, 7 b klasė

III vieta
Adrija Žagarė, 7 d klasė

8 klasė

I vieta
Paulius Lukošius, 8 c klasė

II vieta
Emilis Bekeris 8 c klasė

III vieta
Matas Veitas 8 c klasė
Vincentas Petrulis 8 c klasė

Skip to content