Startuoja mokinių mokomosios bendrovės

Lapkričio 5 dieną „Verdenės“ progimnazijos ekonomikos ir verslumo būrelio „Verslas ir lyderystė“ nariai nerimavo jau nuo ankstyvo ryto. 5–8 klasių mokiniai pirmą kartą dalyvavo „Lietuvos Junior Achievement“ organizuotame 6 valandų trukmės „online“ iššūkyje „Challenge the Challenge Junior“. Internetinėje stovykloje 66 moksleivių komandos iš visos Lietuvos generavo idėjas, kūrė prototipus bei „video pitch“ pristatymus bei sprendė iššūkius. Verdeniečiai susibūrę į dvi komandas ryžosi sudalyvauti. Trys būrelį lankančios merginos ir būrys vaikinų kibo į darbus. Atlikti  komandines užduotis sėdint kiekvienam savuose namuose – vienas iš konkurso iššūkių, tačiau vaikai susidorojo puikiai, atliko visas paskirtas užduotis ir darbą vainikavo reklaminiu idėjos pristatymu. Dalyvavimas konkurse gerokai praplėtė mokinių supratimą apie tai, kad norint generuoti verslo idėją, pirmiausia reikia „Think outside the box“, būti kūrybiškiems, nebijoti klysti. Konkurso dalyviai gerokai patobulino komandinio darbo, asmenines, mokėjimo mokytis kompetencijas.

Ekonomikos ir verslumo būrelio nariai ir po konkurso tęsia savo darbus. Nuo lapkričio 9 dienos startuoja dvi mokinių mokomosios bendrovės: „Siurprizas“ bei „Pusdieviai“.  Sėkmės bendrovių kūrėjams bei darbuotojams. 

Skip to content