Dailyraščio konkursas „Plunksnelė“

Lapkričio mėnesį progimnazijos 3–4 klasių mokiniai dalyvavo dailyraščio konkurse, kuris vyko keliais etapais. Pirmame etape buvo renkamas gražiausiai klasėje rašantis mokinys (-ė). Antrame etape – gražiausiai rašantys mokiniai varžėsi dėl galimybės dalyvauti Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurse „Plunksnelė“.

Gražiausiai rašančia trečioke progimnazijoje išrinkta 3d klasės mokinė Lėja Rimiškytė.

Gražiausiai rašančia ketvirtoke progimnazijoje išrinkta 4c klasės mokinė Laura Kulbokaitė.

Klaipėdos miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkurse „Plunksnelė“, vykusiame „Vitės“ progimnazijoje, mokinės buvo apdovanotos padėkos raštais. Jos užėmė garbingą IV vietą.

Mokines konkursui ruošė mokytojos Sadutė Drungilienė ir Irutė Skališienė.

Skip to content