Elektroninė platforma: „Patyčių dėžutė“

Kas yra patyčios?

Tai įvairus elgesys, kai vaikai žemina vieni kitus. Tai gali būti nuolatinis kabinėjimasis, pravardžiavimas, erzinimas, stumdymas, mušimas, daiktų atiminėjimas, apkalbinėjimas, ignoravimas, gąsdinimas, piktų, erzinančių SMS žinučių ar elektroninių laiškų siuntinėjimas.

Nuo šiol mūsų mokykloje įdiegta elektroninė platforma „Patyčių dėžutė“. Tai nauja galimybė ir papildoma erdvė visiems bendruomenės nariams, ypač tiems, kurie drovisi kalbėti, bet matė patyčias ar kitą netinkamą elgesį. Apie pastebėtą įvykį galite pranešti tekstu arba video medžiaga. Užtikriname, kad visa pateikta, jautri informacija pasieks tik asmenis, kurie mokykloje atsakingi už patyčias.

Apie pastebėtas patyčias galite pranešti adresu: https://patyciudezute.verdenesprogimnazija.lt/

Norime akcentuoti, kad tai ne žaidimas! Tad „Patyčių dėžute“ naudokitės apgalvotai ir atsakingai!

Kilus klausimams galite kreiptis į mokyklos socialinį pedagogą.

Anonimiškumas ir saugumas garantuojamas!

Skip to content