„AŠ ESU LIETUVA“

Progimnazijoje vasario 11 dieną paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Mokykla pasipuošė trispalviais gėlių žiedais, Lietuvos valstybės vėliavomis. Bendruomenę pasveikino progimnazijos direktorė Rima Bėčiuvienė, buvo giedamas Lietuvos valstybės himnas. Jungtinis pradinių klasių mokinių choras dainavo dainą „Nupiešiu Lietuvą“ (m. ir ž. Ingos Šeduikienės, mokytojos Vilija Prikockienė ir Diana Kačenauskienė).

Šventės „Aš esu Lietuva“, skirtos 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti, vedėjai – Neringa Radajevaitė, Majus Urbonavičius, Povilas Šalčius, Saulė Smilgevičiūtė ir Adelė Remeikaitė. Mokinius ruošė mokytojai Marius Komovas ir Kristina Lesčiauskaitė.

Dėkojame visiems dalyvavusiems, palaikiusiems iniciatyvą ir prisidėjus puošiant progimnaziją Lietuvos valstybės vėliavomis. Renginio metu taip pat naudotos priemonės įsigytos iš mokyklos veiklos tobulinimo plano „Kokybės krepšelis“ lėšų.

Skip to content