Laisvės gynėjų dienos pamoka-minėjimas

Lietingą sausio 13-osios rytą progimnazijos bendruomenė pradėjo jautria ir prasminga Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“. Klasėse prisiminėme 1991 metų sausį, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Vėliau visi susirinkome progimnazijos kieme, kur skambant dainoms apie laisvę prisiminėme ir pagerbėme žuvusiuosius.

Laisvės gynėjų dienos pamokos-minėjimo metu uždegėme atminimo laužą. Dėkojame mokytojui Mariui Komovui už iniciatyvą, minėjimo organizavimą, tėveliams, prisidėjusiems savo gerais darbais prie sausio 13-osios minėjimo, mokytojams už kitokias pamokas, parodas, progimnazijos darbuotojams už pagalbą, mokiniams už aktyvų įsitraukimą. Mes prisimename, kodėl esame laisvi!

Skip to content