Žaliasis raštingumas

Vasario 2 dieną 1L klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje edukacijoje, kurią organizavo „Žaliojo taško“ organizacijos darbuotojai.

Edukacija „Žaliasis raštingumas“ šį kartą kvietė ruoštis meilės bei Lietuvos valstybės atkūrimo dienai ir pasigaminti mielus gyvūnėlius, kurie gali būti pritaikyti abiejoms progoms! Mokiniais kūryboje panaudojo popieriaus atliekas – popierinius pirkinių maišelius ir suteikė joms antrą šansą būti naudingoms. Atidžiai žiūrėdami į ekraną ir klausydami darbo eigos, mokiniai pasigamino žaisliuką meškiuką, papuoštą širdelėmis, arba Lietuvos vėliavos spalvomis.

1L klasės mokiniai kviečia visus rūšiuoti atsakingai ir kuo dažniau  popierines atliekas panaudoti kuriant gražius darbelius.

Klasės mokytoja Sadutė Drungilienė