„Aš esu Lietuva“

Vasario 10 dieną progimnazijoje paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Renginiuose  „Aš esu Lietuva“ sveikinimo žodį tarė progimnazijos direktorė Rima Bėčiuvienė, buvo giedamas Lietuvos valstybės himnas. Pasirodė šokių kolektyvo „Smiltė“ šokėjos, kurios atliko šokius „Pakrėstinukė“ ir „Sėjau rūtą“, bei neformalaus vaikų švietimo būrelio „Džambo“ kolektyvas, kuris atliko  kompoziciją pagal Vido Bareikio dainą „Esu aš vėliava“. Renginį vedė mokiniai Viltė Malinauskaitė ir Ignas Dargevičius. Renginį organizavo kūno kultūros mokytojas Marius Komovas, neformaliojo švietimo mokytojos Indrė Petrulytė, Ramona Valiūtė-Žukauskienė, muzikos mokytojos Vilija Prikockienė, Diana Kačenauskienė. Valstybinėms šventėms progimnazijos erdves puošė technologijų mokytoja Rasa Linkovė, dailės mokytoja Vaida Gasiūnė, pradinio ugdymo mokytoja Diana Čužienė.

            Dėkojame už jūsų dalyvavimą renginyje. Su švente visus!