Skaitymas su šunimi Kuršiu

2023 m. gegužės 29 d. mokyklos biblioteka virto ypatinga vieta, kurioje vyko renginys „Skaitymas su šunimi“. Šio renginio tikslas buvo įkvėpti vaikus pamilti knygas bei gerinti jų skaitymo įgūdžius. Renginyje dalyvavo ilgametis mokyklos draugas – terapinis šuo Kuršis. Vaikai turėjo unikalią galimybę skaityti ypatingam klausytojui. Kuršis atidžiai klausėsi, nekritikavo ir netaisė klaidų. Tai suteikė vaikams daug drąsos ir pasitikėjimo savimi. Knygų puslapiuose pasimiršo skaitymo sunkumai, vaikai įsijautė į pasakojimus ir ryžtingai skaitė savo pasirinktas istorijas. Vaikai sužinojo, kad skaitymas gali būti ne tik mokymo priemonė, bet ir teigiamų emocijų šaltinis.
Specialiosios pedagogės-logopedės Neringa Šiaulienė ir Ineta Klungevičienė, bibliotekininkė-skaityklos vedėja Larisa Eilenkrig