Išvyka į Varnių regioninio parko gamtos mokyklą

Birželio 7–8 dienomis „Lyderių klubo” nariai vyko į Varnių regioninio parko Gamtos mokyklą. Dalyviai lankėsi parko lankytojų centre, dalyvavo edukacijoje, ėjo basų kojų taku ir išbandė save ėjime užmerktomis akimis įsikibus į virvę. Vėliau kūrė laužą, kepė dešreles ir šašlykus, o jau saulei nusileidus išėjo į naktinį žygį Varnių regioninio parko miškuose. Ten stebėjo laukinių gyvūnų gyvenimą, patyrė ekstremalų pasivaikščiojimą pelkėse, klausė lydinčio gido įdomių ir naudingų istorijų, paragavo pakeliui surasto šio bei to valgomo – kiaulpienės ir liepos lapų, eglės ūglių, garšvos, šunažolės; išmoko paimti dilgėlę taip, kad ji „nekąstų“. Ypatingas patyrimas buvo pabūti tamsoje, pamiškėje vienam tyloje ir išgirsti, ką kalba miškas. Grįžtant vietomis miške buvo taip tamsu, kad vienintelis matomas dalykas buvo šalia einančiojo petys. Vėliau, jau sugrįžę į nakvynės vietą, laiką leido prie laužo, bendravo, dalinosi įspūdžiais, vaišinosi. Auštant žaidė futbolą, tinklinį ir kitus žaidimus. Ryte dalyviai sočiai papusryčiavę ir sutvarkę savo stovyklavietę išvyko namo.
„Lyderių klubo” nariai džiaugiasi išvyka, nes turėjo galimybę pabendrauti, aptarti besibaigiančius mokslo metus ir patirti nepakartojamų nuotykių. Ačiū „Lyderių klubo“ vadovei, progimnazijos socialinei pedagogei Jolantai Bliūdžiuvienei už išvykos organizavimą.

8 d klasės mokinė Livija Stankaitytė