Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 3 dieną Klaipėdos dramos teatro erdvėse miesto mokytojams organizuotas šventinis renginys „Iš mitų esame mes kilę…“. Jame „Verdenės“ progimnazijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Inga Barkauskienė apdovanota Švietimo skyriaus padėkos raštu už mokinių parengimą olimpiadoms ir konkursams. Reikšmingas mokytojos laimėjimas pelnytas leidyklos „Aukso žuvys“ inicijuotame kūrybiško rašymo tarptautiniame konkurse „Knygos teksto autorius“, 6 klasės mokinės kūrė istoriją bežodei Issa Watanabe paveikslėlių knygai „Migrantai“ ir pelnė II vietą. Kitas nacionalinio lygmens laimėjimas – Epistolinio rašinio konkurse, jame 8 klasės mokinė užėmė II vietą, jos darbas išverstas į prancūzų kalbą ir atstovauja mokyklą tarptautiniame konkurso ture. Mokytoja buvo viena iniciatorių organizuojant Klaipėdos miesto jaunųjų oratorių konkursą „Sielą glostantys žodžiai“, skirtą Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 100-mečiui, 8 klasės mokinė jame laimėjo nominaciją už savitą ir kūrybingą požiūrį į pasaulį. Džiaugiamės mokytojos I. Barkauskienės indėliu ugdant jaunąją kartą ir nuoširdžiai sveikiname!