Mokytojų edukacinė išvyka

Mokytojų dienos proga „Verdenės“ progimnazijos mokytojų kolektyvas keliavo į Rusnę pas farmacininką-fitoterapeutą Virgilijų Skirkevičių. Pedagogai pagilino žinias, įgijo naujų kompetencijų liaudies medicinos srityje. Dar kartą įsitikinome, kad žmogaus sveikata priklauso nuo požiūrio į gyvenimą ir mitybos, svarbus fizinis aktyvumas, emocinė būklė, svarbu mylėti ir atleisti, nes tai yra raktas į gyvenimą. Žmogui ypač svarbi kepenų veikla, teisingai pasirinkto augalų derinio pastovus vartojimas sustiprina kepenis bei užtikrina sklandų jų darbą. Dar daug žinomų ir naujų tiesų pedagogai išgirdo žolininko paskaitoje, kurias galės integruoti pamokose kalbėdami su mokiniais apie sveiką gyvenseną. Susibūrę prie apskritų „Rusnės vilos“ stalų,  ant kurių garavo gardūs patiekalai, pedagogai bendravo, reflektavo, kūrė ateities darbo planus. Nepaisant pedagogus apgobusios streiko skraistės ir vėjuoto oro, Tarptautinė mokytojų diena pažymėta šiltai ir prasmingai.

Skip to content