Finansinio raštingumo pamokėlė

2 L klasės mokiniai jau antrus metus mokosi pagal Darnios lyderystės ugdymo programą, kurioje vienas iš tikslų yra ugdyti mokinių ekonominį ir finansinį raštingumą. Šiais mokslo metais antrokėliai mokosi ekonomikos pagrindų.

Spalio 12 d. į mokyklą atvyko lektorės iš „Knysliukas Euriukas“ mokyklėlės. Jos su mokiniais diskutavo apie   pinigų taupymą. Ar mokiniai turi svajonių? Ko reikia, kad jos taptų realybe? Kodėl ir kaip pinigus  reikia taupyti? Po to  mokiniai  iš paprasto stiklainio pasigamino taupyklę. Ant stiklainio užklijavo etiketę su užrašyta svajone, taupyklę papuošė lipdukais. Taupyklė permatoma, todėl aiškiai matysis kiek pinigėlių sutaupyta, o kiek dar reiks taupyti. Lektorės akcentavo, kad panaudodami stiklainį, mokiniai mokosi tvarumo.

Už dalyvavimą edukacijoje antrokėliai gavo diplomus, patvirtinančius, kad jo turėtojai yra kūrybiški, išmintingi, nuo šiol pinigus valdys efektyviau, o svajonės ir tikslai taps lengviau įgyvendinami. 

2 L klasės mokytoja Sadutė Drungilienė