Respublikinis kūrybinių darbų konkursas „Jausmai ir emocijos gamtoje”

Spalio mėnesį Šiaulių „Saulės” pradinė mokykla organizavo respublikinį kūrybinių darbų konkursą „Jausmai ir emocijos gamtoje”. Konkurso tikslas buvo mokytis išreikšti, atpažinti ir įvardinti savo bei draugų jausmus ir emocijas, ugdyti mokinių kūrybiškumą gamtoje. „Verdenės“ progimnazijos 3a ir 3d klasės mokiniai įsijungė į projekto veiklas, kurių metu mokėsi atpažinti, įvardinti ir išreikšti jausmus bei emocijas. Kūrybiniuose darbuose kūrybiškai panaudojo gamtines medžiagas. 

3d klasės mokinys Ignas Andrijauskas savo amžiaus grupėje užėmė III vietą.

Padėkos raštais už kūrybiškumą apdovanoti 3a klasės mokiniai Ainis Jakimavičius, Viktorija Kumpytė, Meida Ruseckaitė ir 3d klasės mokiniai Amanda Kulbokaitė, Gabrielius Dukel. 

3a klasės mokytoja Rovena Šerpetauskienė, 3d klasės mokytoja Laura Grigaitienė

https://www.siauliai.lt/news/view/jausmai-ir-emocijos-gamtoje-respublikinis-nuotrauku-konkursas-paroda