Respublikinė muzikos olimpiada „Muzika kitaip – 2023“

Šių metų lapkričio 17 dieną  vyko šeštasis respublikinis  pradinio ugdymo mokinių muzikos konkursas „Muzika kitaip – 2023“. Konkursą organizavo Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija. Mūsų mokyklą šiame konkurse atstovavo trečiokai. Mokiniai turėjo galimybę pademonstruoti muzikos pamokose įgytas žinias atliekant konkurso užduotis. Konkurso dalyviams reikėjo sudėti raides į savo vietas ir užrašyti kompozitorių pavardes, apskaičiuoti natų lygtis, įveikti muzikinį sudoku bei parašyti natų dailyraštį.

Konkursui intensyviai ruošėsi ir pelnė prizines vietas šie mūsų progimnazijos mokiniai: Gabrielius Dukel (3d  klasė, I vieta), Andrėja Užuotaitė (3a klasė, II vieta), Kajus Šiuša (3c klasė, II vieta) ir Ūla Simpukaitė  (3c klasė, diplomantė).  Mokinius ruošė muzikos mokytojos  metodininkės Diana Kačenauskienė  ir Vilija Prikockienė. 

Sveikiname nugalėtojus!

Muzikos mokytojos Diana Kačenauskienė ir Vilija Prikockienė

Skip to content