Viktorina ,,Lithuania is my country“

Kovo 5 dieną progimnazijos 7a klasės mokinės  dalyvavo Klaipėdos bendrojo ugdymo mokyklų 7 klasių mokinių integruotų dalykų (istorijos, geografijos ir anglų kalbos) viktorinoje- konkurse ,,Lithuania is my country“. Mūsų progimnaziją atstovavo 7a klasės mokinės: Sofija Aršinova, Ūla Aukštuolytė, Laura Kulbokaitė, Ieva Palubinskaitė. 
Viktorina vyko Klaipėdos uostamiesčio progimnazijoje ir  buvo skirta 34-osioms Lietuvos Nepriklausomybės Atkūrimo dienos metinėms paminėti. „Verdenės“ progimnazijos komanda susirungė su dar šešiomis komandomis iš Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų: „Gabijos“, Simono Dacho, „Pajūrio“, „Santarvės“, Uostamiesčio progimnazijų ir Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos. Konkurso metu dalyviai stebėjo vaizdo įrašus, foto nuotraukas, klausimai buvo parengti naudojant Flippity programą anglų kalba. Komandos turėjo galimybę pačios pasirinkti temą iš penkių kategorijų: Lietuvos miestai, Istorinės vietos, Lietuvos muziejai, Kultūros paminklai ir Gamtos teritorijos.  „Verdenės“  progimnazijos  komanda pademonstravo puikias žinias apie Lietuvos istoriją, kultūrą ir tradicijas, miestus ir iškovojo I vietą ir pergalę. II vieta pasidalijo „Gabijos“ ir Uostamiesčio progimnazijų komandų dalyviai, surinkę vienodą taškų skaičių, o III vietą užėmė Simono Dacho progimnazijos mokiniai.

Sveikiname 7a klasės mokines ir linkime sėkmės. 

Į konkursą palydėjo ir padėjo pasiruošti anglų kalbos mokytoja A. Jonaitienė.

Anglų kalbos vyresnioji mokytoja Asta Jonaitienė

Skip to content