Klaipėdos miesto 8 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiada

Kovo 20 d.  Klaipėdos jūrų kadetų mokykloje vyko lietuvių kalbos olimpiada Klaipėdos miesto bendrojo ugdymo mokyklų aštuntokams. Olimpiadoje dalyvavo trisdešimt penki geriausi kalbos žinovai iš septyniolikos uostamiesčio bendrojo ugdymo mokyklų. Suskirstyti į tris grupes, per vieną valandą jie atliko dešimt užduočių. Dalyviams buvo įteikti  Klaipėdos jūrų kadetų mokyklos padėkos raštai, o prizinių vietų laimėtojai bus apdovanoti Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Ugdymo ir kultūros departamento Švietimo skyriaus diplomais.

Džiaugiamės ir labai didžiuojamės, kad mūsų Verdenietės mieste pasiekė šaunių rezultatų:

III vieta –  Radvilė Lukoševičiūtė, 8b. kl.
VI vieta – Mėta  Kupreščenkaitė, 8e kl.

Sveikiname šauniąsias aštuntokes ir jas ruošusią lietuvių kalbos ir literatūros mokytoją metodininkę Donatą Tiškuvienę!

Skip to content